Všetky kategórie
Nerezové skrutky

Nerezové skrutky

Domov> Produkty > Nerezové skrutky

Inox Stainless Steel (M5-M36) Din 912 Imbusové skrutky Skrutky s nástrčným uzáverom


Miesto pôvodu:

Šanghaj / Zhejiang, Čína

Výrobca:

T&Y

Model:

M5-M72, 1/4”--3”

Certifikat:

ISO9001-2018

OTÁZKA
Popis

Minimálne odberové množstvo:

200 kg alebo podľa požiadavky

cena:

0.1 – 0.5 usd za veľkosť

Balenie Podrobnosti:

Hromadné v kartóne alebo malom balení a potom na palete

Dodacia lehota:

15-30 dní alebo podľa potreby

Platobné podmienky:

TT, LC, Western Union

Dodávka Schopnosť:

1000 ton/rok

Nerezová oceľ Inox (M5-M36) Skrutky s vnútorným šesťhranom DIN 912 Skrutky s nástrčným uzáverom Rýchly detail:

1. Sklad pre všetky štandardné položky, najrýchlejšie vedúce
2. OEM a ODM sú prijateľné
3. Dodávateľ a vývozca imbusových skrutiek z Číny
4. Vysoko kvalifikované tímy na poskytovanie odborných rád a riešení

Najlepšie všetky skrutky z nehrdzavejúcej ocele DIN 912 Šesťhranné skrutkya Skrutka so šesťhrannou hlavou Výrobca v Číne - T&Y Hardware

Keď potrebujete najbežnejší spojovací materiál, môžete použiť množstvo aplikácií, pripomínajúc nerezové skrutky Din 912 All Bolts šesťhranné skrutky. Šesťhran z nehrdzavejúcej ocele hlavové skrutky sú veľmi štandardným a praktickým spojovacím materiálom pre použitie v hardvéri. T&Y Hardware vyrába ISO: 9001-2015 štandard kvality, nehrdzavejúca oceľ Din 912 All Bolts Hex Boltss. Ako popredná spoločnosť vyrábajúca a dodávajúca spojovací materiál ponúkame celý rad šesťhranných skrutiek z nehrdzavejúcej ocele Din 912 All Bolts so šiestimi stranami.
Tieto šesťhranné skrutky Din 912 All Bolts z nehrdzavejúcej ocele sú veľmi jednoduché a ľahko sa inštaluje. Či už používate nástrčný nástroj alebo kľúč, nerezové skrutky Din 912 All Bolts sa veľmi rýchlo a bez problémov inštalujú. Poskytuje vám skvelý zážitok pri používaní v akejkoľvek domácnosti, firme, komerčnej alebo priemyselnej aplikácii. Dokáže vytvoriť pevné spojenie s podložkami a maticami. Všetky veľkosti, priemer a variant nerezovej ocele triedy 304 DIN 912 Všetky skrutky Šesťhranné skrutky sú dostupné a pripravené na export v T&Y Hardware. T&Y Hardware ponúka skrutky z nehrdzavejúcej ocele s vysokou pevnosťou v ťahu, ktoré majú vyššiu pevnosť v ťahu, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele triedy 316.

Vysokokvalitné skrutky so šesťhrannou hlavou SS a šesťhranná skrutka z nehrdzavejúcej ocele pripravené na export od spoločnosti T&Y Hardware

Príprava alebo objednanie odoslania na odoslanie trvá minimálne. Ako špecializované a kompletné riešenie z nerezovej ocele Din 912 All Bolts Hex Bolts si môžete objednať akúkoľvek vlastnú špecifikáciu podľa vašich požiadaviek. Môžete použiť naše šesťhranné skrutky z nehrdzavejúcej ocele Din 912 All Bolts s rovnakým priemerom a veľkosťou závitu matice alebo otvoru. Máme inteligentnú záruku na vaše šesťhranné skrutky ss 304 Din 912 All Bolts, ktoré sa po dlhšom čase používania nepokazia. Naša certifikácia kvality môže zabezpečiť, že sa môžete spoľahnúť na hardvér T&Y.
To isté s nerezovou oceľou Din 912 All Bolts Hex Bolts, T&Y Hardware exportuje veľký výber nerezových skrutiek so šesťhrannou hlavou a šesťhranných skrutiek z nehrdzavejúcej ocele. Tieto skrutky so šesťhrannou hlavou z nehrdzavejúcej ocele a skrutky so šesťhrannou hlavou môžu využívať čelo podložky. Pre vašu stavbu, priemyselný projekt a opravu strojných dielov je to veľmi vhodný a efektívny spojovací materiál. T&Y Hardware vyrába všetky veľkosti, odrody a druhy skrutiek z nehrdzavejúcej ocele so šesťhrannou hlavou pre rôzne druhy a kovy. Podľa použitia vašej aplikácie si môžete vybrať akýkoľvek priemer alebo špecifikáciu z našej veľkej produkcie. Pre vašu vlastnú objednávku je tu T&Y Hardware vždy, aby vám poskytol ten najlepší zážitok.

Hardware T&Y - Získajte veľký výber šesťhranných skrutiek, metrických skrutiek z nehrdzavejúcej ocele s vlastnou požiadavkou

T&Y Hardware neustále skúma a vyvíja spojovací materiál s cieľom zlepšiť kvalitu a používateľskú skúsenosť. Pre vašu lepšiu používateľskú skúsenosť navrhujeme naše skrutky so šesťhrannou hlavou a skrutky s hlavou z nehrdzavejúcej ocele tak, aby sa do nich zmestila račňa alebo kľúč. Takže teraz je pre vás jednoduchšie skrutku viac utiahnuť do vášho projektu. Môže perfektne fungovať pre váš skrutkový spoj. Máme všetky triedy pre skrutky so šesťhrannou hlavou, skrutky a skrutky s hlavou z nehrdzavejúcej ocele, takže môžete nájsť všetky varianty pre každé použitie, ako sú malé motory, opravy a údržba drevených komponentov a iné stavebné projekty.
Naše metrické skrutky so šesťhrannou hlavou z nehrdzavejúcej ocele majú schopnosť bojovať proti korózii. Je odolnejší voči korózii ako iné skrutky z nehrdzavejúcej ocele. Všetky rôzne dĺžky, veľkosti, štýly hláv a materiály sú tiež k dispozícii na export pomocou skrutiek s vnútorným šesťhranom z nehrdzavejúcej ocele m7.

Využitie


2 Aplikácia

Certifikáty

Certifikácia1

výstava

výstava

Spätná väzba od zákazníka

Spätná väzba od zákazníka

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

OTÁZKA

Horúce kategórie