Všetky kategórie
Novinky

Novinky

Domov> Novinky

Kde sa dajú použiť skrutky v tvare U?

Čas: 2022-10-21 Počet zobrazení: 22

Všetci vieme, že v modernej dobe odlievania železobetónu sú skrutky v modernom živote a výrobe všadeprítomnými spojovacími prvkami, ktoré sa zvyčajne používajú s maticami na upevnenie dvoch častí s otvorenými otvormi.
Pri upevnení, spravidla tak dlho, ako kľúč na otáčanie v smere hodinových ručičiek na linke, pri demontáži otáčania proti smeru hodinových ručičiek možno zložiť. Skrutky typu U sa zvyčajne používajú v nákladných automobiloch na stabilizáciu podvozku a rámu automobilov, ako sú pružiny z oceľových dosiek, ktoré sú spojené skrutkami typu U.
Skrutky typu U sú široko používané, ale používajú sa aj na inštaláciu budov, spoje mechanického príslušenstva, vozidlá a lode, mosty, tunely a železnice atď.   
Z hľadiska použitia skrutky typu U vyššie, pozri hlavne jedno pole, ktoré poznáme, skrutku typu U používanú na pevný podvozok a rám auta, z toho môžeme pochopiť skrutku typu U pre pevné časti, nie vpustiť časť do takej ako preťaženie alebo nadváha a sklz, potom nám dajte vedieť viac o obsahu skrutky typu U.

图片 1

Prečo môžu byť skrutky typu U tak široko používané?
Technológia spracovania skrutiek typu U sa vo všeobecnosti delí na ohýbanie za studena a ohýbanie za tepla, skrutka typu U je skrutka na koni, anglický názov skrutky na koni je U-bolt, je neštandardná časť.
Jeho tvar je v tvare písmena U, tiež nazývané skrutky v tvare písmena U, oba konce je možné kombinovať so závitom matice, ktorý sa používa hlavne na upevnenie rúrok, ako sú vodovodné potrubia alebo kusov, ako sú pružiny automobilového plechu, pretože spôsob upevnenia predmetov je ako jazdec na koni osoba, tak sa tomu hovorí konský svorník.
Hlavné tvary: polkruh, štvorcový pravý Uhol, trojuholník, šikmý trojuholník atď., U skrutky sa zvyčajne používajú na inštaláciu a fixáciu, môžu sa použiť aj na pevný drôt možno použiť aj na spojenie dvoch tvaroviek, skrutky U sa zvyčajne používajú v výrobné zariadenie v dielni.
Výroba skrutiek typu U, zvyčajne dlhej skrutky ohnutej do usmerňovača a štvorcových skrutiek z ocele v tvare U, pretože skrutka je oceľový materiál, aby sa ohýbala do typu U, bude vyžadovať veľa sily, kým z usmerňovača nebude len oceľová platňa, v procese ohýbania, veľkou silou, oceľ sa ľahko deformuje smerom von, ovplyvňuje použitie.
V našom živote máme veľa U skrutiek a U skrutky napĺňajú náš život pohodlím. Napríklad skrutky v tvare U, ako sú malé spony používané v závese, a skrutky typu U používané na našich prepravných nástrojoch sa vo všeobecnosti používajú na tlmenie nárazov.
V skutočnosti v našom živote často vidíme skrutky v tvare U, ale zvyčajne nás to nemusí zaujímať.

图片 2

Horúce kategórie