Všetky kategórie
Novinky

Novinky

Domov> Novinky

Aké sú spôsoby použitia a použitia závrtných skrutiek s dvojitou hlavou?

Čas: 2022-11-04 Počet zobrazení: 32

Skrutky sú v našich životoch neoddeliteľné. Zvyčajne sa používajú na relatívne veľkých budovách alebo veľkých strojoch. Hoci skrutky vyzerajú jednoducho, sú veľmi silné. Ak stroj nemá závrtné skrutky s dvojitou hlavou, možno nebude fungovať. Skrutky s dvojitou hlavou sa tiež používajú jednoduchšie ako iné skrutky. Typické použitie je nenahraditeľné inými skrutkami, napríklad pri použití pre hrubšie spoje. Tieto páry hlavové skrutky sú veľmi dôležité.

Aký je teda spôsob zobrazenia a štandard skrutiek, ktorý podrobne vysvetlím z poľa dekorácie nižšie.

800.1

Aký je tvar skrutky?

Všeobecné skrutky s dvojitou hlavou sú vyjadrené ako: M12? 00 GB / T901-88 (štandard) 35 # / 35 # (materiál) úroveň 8.8 / 8 (úroveň modulácie) znamená: priemer =12mm dĺžka =100mm GB / T901-88 je národný štandard.

Napríklad sa zvyčajne používa M12 * 1.25. Ak sú oba konce rovnakého závitu, M12-1.25 * L (dĺžka jedného závitu) -M12-1.25 * L (dĺžka jedného závitu) * L (celková dĺžka jedného závitu) možno vyjadriť ako: dvojhlavé skrutky . Ak je v strede šesť rohov, možno to vyjadriť ako: šesťhranné závrtné skrutky s dvojitou hlavou.

800.2

Účel a princíp činnosti závrtných skrutiek s dvojitou hlavou sa vzťahuje na skrutku s väčším priemerom, ktorá tiež nemôže mať žiadnu hlavu. Typické použitie miestnych kotevných skrutiek, alebo podobných kotevných skrutiek, kedy hrubé spojenie, bežné skrutky nedosiahne.

Špecifikácie skrutiek sú označené špecifikáciami so závitom d=M12, nominálna dĺžka L=80 mm mm, výkonnostná trieda 4.8 rovnako dlhé skrutky sú plne označené: GB / T901M1280 803, dvojhlavové svorníky sú vhodné aj pre veľké zariadenia a príslušenstvo na byť nainštalovaný. Napríklad sedlo mechanického tesnenia, rám redukcie atď.

Po pripevnení zaskrutkujte jeden koniec do tela a druhý koniec maticu. Pretože sa závity môžu opotrebovať alebo poškodiť, je vhodné ich nahradiť skrutkami s dvojitou hlavou. Ak je konektor veľmi hrubý a dĺžka skrutky je veľmi dlhá, použite závrtné skrutky s dvojitou hlavou. Pri použití dvojhlavých skrutiek v praxi sa závitové spojenie po opakovanom trení uvoľní a stratí účinnosť.

Preto je potrebné vykonávať dobrú prácu pri údržbe skrutiek v bežných časoch. Keď niektoré veľké zariadenie beží normálne, ak sa zistí, že prevádzka je nestabilná alebo sa vyskytne abnormálny hluk, ale aj na včasné zastavenie kontroly. Typicky je počas každej údržby potrebné pred použitím starostlivo skontrolovať novo vymenené dvojhlavové skrutky a ďalšie príslušenstvo, aby sa predišlo väčším problémom. Pokiaľ poznáte tieto špecifické detaily, pochopíte, že existuje toľko druhov skrutiek s dvojitou hlavou.

800.3

Takže v ich budúcnosti sa im bude hodiť nákup svorníkov s dvojitou hlavou. Pretože existuje veľa veľkostí a špecifikácií týchto spojovacích prvkov, ale medzi jednotlivými modelmi sú malé rozdiely, ale vždy sa s nimi zoznámte.

Ak potrebujete viac informácií o dvojhlavových závrtných skrutkách, nájdite nás prostredníctvom kontaktných informácií v ľavom dolnom rohu.

Horúce kategórie