Všetky kategórie
Novinky

Novinky

Domov> Novinky

Aké sú výhody skrutiek a matíc z nehrdzavejúcej ocele?

Čas: 2022-10-21 Počet zobrazení: 27

Skrutka a matica z nehrdzavejúcej ocele sú často viditeľné, často sa dajú použiť. Obzvlášť použiteľné sú skrutky z nehrdzavejúcej ocele. Dovoľte mi, aby som vás sprevádzal, aby ste to pochopili nižšie:

图片 1

1. Silnejšia prispôsobivosť. Pre nerezové skrutky s dosiahnutou veľkosťou vonkajšieho závitu potom možno použiť všetky. Je zrejmé, že relatívna kategória použitia skrutiek a matíc z nehrdzavejúcej ocele je bežnejšia ako u tradičných kotevných skrutiek.
2. Inštalácia je jednoduchšia. Tradičná kotviaca skrutka predtým je veľmi zložitá v inštalačnom prepojení, ale teraz je skrutka a matica z nehrdzavejúcej ocele v celom procese relatívne jednoduchá, čo zvyšuje úroveň pohodlia pre mnohých používateľov.
3. Problémy, ktoré sa vyskytli počas inštalácie, sú znížené a nie je potrebné sa obávať zošikmenia tradičného vŕtania kotevných skrutiek. Podľa základnej príčiny odolnosti proti korózii a pretrhnutia skrutky a matice z nehrdzavejúcej ocele je možné otvor okamžite otvoriť v procese inštalácie upevňovacieho prvku z nehrdzavejúcej ocele a potom nainštalovať tak, aby sa rýchlosť priechodu mohla blížiť k 100% .
4. Dizajnová schéma je nová. Tento druh dizajnovej schémy môže zabezpečiť, že krása spojovacieho prvku z nehrdzavejúcej ocele je výrazne posilnená.
5. V zbytočnom procese nie je žiadny zmätok, stačí vyplniť otvor v skrutke z nehrdzavejúcej ocele alebo odstrániť extra časť, aby sa zabezpečila bezpečnosť, ktorá je pomerne jednoduchá, a nepoškodili krásnu a veľkorysú.
6. Môže zabezpečiť, že skrutka a matica z nehrdzavejúcej ocele majú viac charakteristík pod podmienkou inštalácie a zabezpečiť, aby sa úroveň použitia skrutiek výrazne zlepšila.
7. Vynikajúca odolnosť proti korózii, únave a poškodeniu koróznou energiou, ktorá sa využíva v čerpadlách, ventiloch a iných zariadeniach v prípade niektorých antikoróznych látok.
Aká je priemerná trieda pevnosti skrutky a matice z nehrdzavejúcej ocele?
Stupeň pevnosti je vo všeobecnosti medzi 4.8 a 6.8, kvôli vzťahu medzi netvrdým spracovaním, pevnosť nie je obzvlášť vysoká, hlavné výhody skrutky a matice z nehrdzavejúcej ocele spočívajú v odolnosti proti korózii, pevnosti v ťahu.
A iný stupeň pevnosti oceľových skrutiek je relatívne veľký, existuje viac ako 3.6-12.9,10 stupňov pevnosti, uhlíková oceľ úroveň pevnosti je vyššia, pri výbere je možné prispôsobiť podľa konkrétnej situácie pripojenia.

图片 2

Horúce kategórie