Všetky kategórie
Novinky

Novinky

Domov> Novinky

Ako skrutka rozlišuje strojový zub a samorezný zub?

Čas: 2022-10-21 Počet zobrazení: 26

Mnoho priateľov z dôvodu pracovných potrieb bude v kontakte s mnohými druhmi skrutiek strojových zubov a samorezných skrutiek.
Tvárou v tvár týmto dvom skrutkám sa od vzhľadu líšia, ale zároveň chcú vedieť viac odborných znalostí.
Len ďalším osvojovaním si príslušných vedomostí ich dokážeme v práci ideálnejšie využiť.
Poďme si teda stručne povedať o presnom a rýchlom pochopení bežného spôsobu rozlišovania medzi týmito dvoma skrutkami.
Skrutková tyč je strojová skrutka (mechanická skrutka), ktorá má na prednom konci typ s plochou hlavou. Rozstup skrutiek je malý a rovnomerný. Vo všeobecnosti sa používa na upevnenie kovových a strojných častí.
Z odborného hľadiska sú mechanické zuby známe aj ako mechanické zuby, veľkosť zuba.
Veľkosť medzery a spodnej časti zuba, vzdialenosť zubov je relatívne malá, štandardný uhol typu zuba je 60 a závit je označený ako M * / *.
Pri použití strojového zuba skrutky musia byť zladené s pravou maticou alebo prefabrikovaným vnútorným drôteným zámkom, v širokej škále aplikácií.
 Vo väčšine prípadov môže použitie špeciálneho strojového zariadenia nahradiť manuál na dokončenie skrutkového spojenia zuba stroja medzi príslušným príslušenstvom.

图片 1

Predná časť zubu samoreznej zubovej skrutky je veľmi ostrá a spodná rovina zuba je široká, zatiaľ čo štandardný uhol typu zuba je menší ako 60 a závit je označený ako ST * / *.
Žiadna matica ani ťukanie, keď to potrebujeme.
Vopred vytvorte zodpovedajúci otvor a utiahnite ho priamo pomocou skrutkovača. V procese otáčania sa závit vyvŕta vo vnútri otvoru tak, aby hral očakávanú upevňovaciu úlohu. Z jeho názvu tiež môžeme pochopiť, že je potrebné ho nainštalovať manuálne.
Na záver si povedzme o scenári použitia týchto dvoch skrutiek, v neželezných kovových častiach alebo nekovových materiáloch je možné voľne použiť samorezné skrutky, stabilita je ideálnejšia.
Rozsah použitia zubnej skrutky nie je obmedzený, tiež spomenuté vyššie, patrí k veľmi flexibilnému použitiu skrutky.
Stručne povedané, tieto dve skrutky majú svoje výhody a nevýhody a sú veľmi používané vo všetkých oblastiach života.

图片 3

Horúce kategórie