Všetky kategórie
Kotevné skrutky

Kotevné skrutky

Domov> Produkty > Kotevné skrutky

Nerezová oceľ, uhlíková oceľ, rozperná skrutka Dynabolt


Miesto pôvodu:

Šanghaj / Zhejiang, Čína

Výrobca:

T&Y

Model:

M5-M72, 1/4”--3”

Certifikat:

ISO9001-2018

OTÁZKA
Popis

Minimálne odberové množstvo:

200 kg alebo podľa požiadavky

cena:

0.1 – 0.5 usd za veľkosť

Balenie Podrobnosti:

Hromadné v kartóne alebo malom balení a potom na palete

Dodacia lehota:

15-30 dní alebo podľa potreby

Platobné podmienky:

TT, LC, Western Union

Dodávka Schopnosť:

1000 ton/rok

Šperky z chirurgickej ocele Uhlíková oceľ Dynabolt objímková kotva Rýchle detaily rozpínacej skrutky:

1. Sklad pre všetky štandardné položky, najrýchlejšie vedúce
2. OEM a ODM sú prijateľné
3. Dodávateľ a vývozca imbusových skrutiek z Číny
4. Vysoko kvalifikované tímy na poskytovanie odborných rád a riešení

Výrobca a dodávateľ rozpernej skrutky kotvy z nehrdzavejúcej ocele Dynabolt - T&Y Hardware:

Objímkové kotvy z nehrdzavejúcej ocele predstavujú najrýchlejší, jednoduchý a flexibilný kotviaci systém. Najlepšia a ideálna hĺbka objímkovej kotvy z nehrdzavejúcej ocele je priemer najmenej štyroch skrutiek alebo 2 palce. V závislosti od veľkosti pojme veľmi ťažké kovy. T&Y Hardware je popredná spoločnosť na výrobu expanzných skrutiek z nehrdzavejúcej ocele v Číne.
Vyvážame všetky typy spojovacích prvkov vrátane betónových kotiev, kotvových svorníkov z nehrdzavejúcej ocele a iných. Máme skúsenosti s dodávaním vysokokvalitných štandardných spojovacích materiálov po celom svete. Rozpínacia skrutka z nehrdzavejúcej ocele vyrobená spoločnosťou T&Y Hardware je vysoko spoľahlivá. Je použiteľný na akýkoľvek betón, tehlu alebo blok.
T&Y Hardware vám ponúka vysokopevnostné objímkové kotvy z nehrdzavejúcej ocele rozperné skrutky skrutky pre akúkoľvek veľkosť. Pre M6, M8, M10, M12 a M16 sú k dispozícii aj objímkové kotviace skrutky. Priemer závitu je 8 mm a celková dĺžka je 70 mm. Takže táto kotviaca skrutka z nehrdzavejúcej ocele je najlepším typom šesťhrannej hlavy. Jedná sa o kotviace skrutky s vonkajším puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú spoľahlivé pre váš projekt.

Hardvér T&Y ponúka najlepšiu vysokokvalitnú rozpínaciu skrutku kotvy z nehrdzavejúcej ocele na export:

T&Y Hardware je oddaná spoločnosť v oblasti hardvéru, ktorá neustále skúma spojovací materiál a vyvíja nový, efektívny a vysoko kvalitný spojovací materiál. Navrhujeme najkvalitnejšie objímkové kotviace skrutky, ktoré sú prispôsobiteľné na použitie v plotoch, dverách a oknách odolných proti vlámaniu, tiež pre vaše domáce dekorácie a inžinierske projekty, klimatizáciu a iné. Veľmi jednoducho sa nastavuje pomocou kľúča.
Ide o kotviace skrutky pre veľké zaťaženie, ktoré vám umožnia ich použitie v akomkoľvek projekte. Môže to byť jednoduchý ľahký projekt alebo ťažký projekt. Ďalšou výhodou kotevných skrutiek z nehrdzavejúcej ocele od spoločnosti T&Y Hardware je antikorózna ochrana. Je to tak šetrné k životnému prostrediu. Pre vaše vnútorné a vonkajšie prostredie je rozpínacia skrutka z nehrdzavejúcej ocele ideálna na použitie.
T&Y Hardware ponúka veľký objem celého radu kotevných skrutiek z nehrdzavejúcej ocele na export. Spolu s tým vám ponúkame všetky typy a veľkosti nerezových ťažných skrutiek, kotvy s expanznou objímkou, kotvy so šesťhrannou hlavou, objímky so šesťhrannou skrutkou, objímky so šesťhrannou maticou a objímky nožnej skrutky. Či už potrebujete kotevné skrutky z nehrdzavejúcej ocele s plochou hlavou alebo maticou poháňané kotevné skrutky z nehrdzavejúcej ocele, T&Y Hardware je váš najspoľahlivejší výrobca spojovacích prvkov.

Najlepšia exportná kvalita pre celý rad objímkových kotiev Rozpínacia skrutka - T&Y Hardware:

T&Y Hardware tiež ponúka celý rad objímkových kotiev. Či už je váš projekt s betónom, tehlou, blokom alebo drevom, môžete sa spoľahnúť na objímkové kotviace skrutky a objímkové kotviace skrutky od nás. Pre rýchle odoslanie sú k dispozícii aj objímkové kotvy do dreva.
T&Y Hardware je najvýznamnejšou vedúcou spoločnosťou na výrobu spojovacích materiálov v Číne. Máme množstvo spokojných zákazníkov zo Severnej Ameriky, Západnej Európy, Južnej Ameriky, Stredného východu a juhovýchodnej Ázie. Sme výrobcom certifikovaným podľa normy kvality ISO 90001: 2015. Ako skúsený hardvérový priemysel od roku 2009, T&Y Hardware vždy rozumie vašim problémom. Náš produkt a služby sme navrhli a vyzdobili tak, aby boli pre zákazníkov maximálne priateľské, aby sme pri obchodovaní s nami nepotrebovali žiadnu pomoc.
Sme najrýchlejší výrobca vysokopevnostných a vysokokvalitných spojovacích materiálov z nehrdzavejúcej ocele v Číne. Poskytujeme 100% export štandardných silných kartónov s drevenými paletami. Ak potrebujete rýchlu prepravu, môžeme ju spracovať do desiatich dní pre spojovacie prvky z nehrdzavejúcej ocele. Ponúkame tiež prispôsobené ponuky, ktoré pomôžu vášmu projektu. Pošlite svoj dopyt teraz a dozviete sa viac o rozťahovacej skrutke objímkových kotiev od spoločnosti T&Y Hardware. Stiahnite si náš katalóg.

Certifikáty

2Certifikácia 1

výstava

výstava

Spätná väzba od zákazníka

spätná väzba od zákazníkov (2)

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!

OTÁZKA

Horúce kategórie